Naše letitá praxe v oboru je zárukou profesionálního úklidu, na který je spoleh

Jsme úklidová firma, která se specializuje na úklid a údržbu kancelářských budov, obchodních prostor, nemocničních zařízení a komerčních nemovitostí. Naším hlavním posláním je splnit veškeré vaše požadavky na více než 100 %.

Nabídku úklidového servisu vždy přizpůsobíme vašim požadavkům. Nabízíme specifický přístup ke každému typu objektu. Podle domluvy naplánujeme četnost a rozsah úklidových prací a vybereme nejvhodnější techniku. Naše firma FRADAL s. r. o. působí v Brně a okolí do 80 kilometrů, za odpovědnost při podnikání je pojištěna u ČPP.

25 let zkušeností se servisním úklidem
Práce s profesionální technikou a chemií
Působíme v Brně a okolí do 80 kilometrů
Poskytujeme servis 24 hodin 7 dní v týdnu

FRADAL se představuje

Společnost založil v roce 2019 Dalibor Franěk, který má se servisním úklidem 25letou zkušenost. Byl nejen zaměstnancem, ale také vytvářel úklidové standardy a normy a hlavně byl spolumajitelem středně velké úklidové společnosti působící v Brně. Díky nasbíraným zkušenostem ví, jak zajistit nejvhodnější pracovní podmínky zaměstnancům a servis na špičkové úrovni zákazníkům.

“Klientovi se snažím vždy vyjít maximálně vstříc. Důležitý je pro mě osobní přístup, pravidelný kontakt a kontrola prováděné práce. Přidanou hodnotou je stálý tým spolehlivých a pracovitých odborníků.“
About Us
Top